STONE Car Rental

0 535 935 81 77 | 0 212 540 04 85

Filo Kiralama

 

Filo kiralama, en az 12 ay kullanılmak üzere ve fazla sayıda araç kiralamak isteyen kurumsal kimlikteki müşteriler tercih etmektedir. Filo kiralaması yapan kuruluşlar araçların bakım, tamir, sigorta gibi zaman alan prosedür ve maliyetlerden muaf olma özelliğine sahiptir. Bunların yanında şirketlere en önemli avantajlarından biri aylık kiralama tutarlarının gider olarak gösterilebilmesidir.

Önemli avantajlar sağlayan 'Filo Kiralama' için bize ulaşarak kiralamak istediğiniz aracın özelliklerini vermeniz yeterli olacaktır.

STONE olarak uzun dönem filo kiralama yolu ile siz değerli şirketlerimize oldukça fazla avantaj sağlamaktayız.Bu sayede filo satın alımıyla oluşabilecek problemler size sunduğumuz filo kiralama hizmetimizle avantaja dönüşecektir.

Şirketlerin satış, pazarlama ve dağıtım fonksiyonlarında kullanmak üzere ihtiyacı olan filoyu karşılarken hem mali hem iş gücü hem de rekabet açısından zayıflamaması için filo kiralamayla STONE size birçok avantaj sunar.

Firmalar filoyu satın aldığında büyük bir sermayeyi sürekli değer kaybeden bir mülke yatırmış olacaktır ancak STONE filo kiralama hizmetiyle ihtiyacı olan filoyu kiraldığı zaman bu gibi finansal sorunlarla karşılaşmayacaktır. Ayrıca filo kirlama yöntemiyle firma kira bedellerinin tümünü Gelir Vergisi Kanunun 180 sayılı tebliği uyarınca gider olarak gösterebilecektir.

Firmaların sahip olduğu araçların bakım gerekliliği,firmalar için hem zaman hem de maddi açıdan problem yaratmaktadır.

STONE filo kiralama çözümü ile araçların bakım onarımı tamamen bize ait olup her 50.000 km de lastik değişimi yapılmaktadır.

STONE filo kiralama çözümü ile kira bedelini gider olarak gösterip her ay KDV tutarını mahsup edebilirsiniz.